بارگذاری

سنگ قبر سیمین اصفهان

سنگ قبر سیمین اصفهان از انواع سنگ های گرانیت است که در ایران استخراج می شود. در واقع سنگ قبر سیمین اصفهان دارای رنگ سیاه و تیره است و دارای رگه های سفید و خاکستری می باشد. سنگ قبر سیمین از نظر استحکام و مقاومت در رده بسیار بالایی قرار دارد و در برابر عوامل جوی و فرسایش بسیار مقاوم است. این سنگ همچنین بسیار زیبا و چشم نواز است و می تواند جلوه ای خاص و منحصر به فرد را به قبر ببخشد.

سنگ سیمین اصفهان برای انواع قبور از جمله قبور خانوادگی، قبور زوجین و قبور کودکان استفاده می شود. این سنگ همچنین برای ساخت انواع یادبودها و سنگ های یادبود نیز مورد استفاده قرار می گیرد. سنگ قبر اصفهان یک انتخاب عالی برای افرادی است که به دنبال سنگ قبری با دوام، زیبا و منحصر به فرد هستند. این سنگ یک انتخاب عالی برای کسانی است که می خواهند قبری داشته باشند که در برابر عوامل جوی و فرسایش مقاوم باشد و سال ها دوام بیاورد.

ویژگی های سنگ قبر سیمین اصفهان

معمولا برای آن که بتوانید یک نوع سنگ قبر را به خوبی بشناسید، باید حتما این نکته را در نظر داشته باشید که سنگ مورد نظر چه ویژگی هایی دارد و چگونه می تواند برای شما مناسب باشد. زمانی که این موارد و نکات را متوجه شوید، با خیال آسوده تری نیز می توانید سنگ های قبر را تهیه کنید. در ادامه در مورد ویژگی های مربوط به سنگ قبر سیمین اصفهان صحبت می کنیم تا شما با این موارد و ویژگی ها آشنا شوید.

 • رنگ سیاه و تیره
 • رگه های سفید و خاکستری
 • استحکام و مقاومت بالا
 • مقاومت در برابر عوامل جوی و فرسایش
 • زیبایی و چشم نوازی
 • دوام بالا

اگر به دنبال سنگ قبری با این ویژگی ها هستید، سنگ قبر اصفهان یک انتخاب عالی برای شما است.

چگونه سنگ قبر سیمین اصفهان اصل را تشخیص دهیم؟

سنگ سیمین اصفهان یکی از بهترین انواع سنگ قبر است که در ایران استخراج می شود. میزان مقاومت و دوامی که این سنگ دارد، می تواند بسیار بالا باشد و به همین خاطر نیز معمولا استفاده از آن به عنوان سنگ قبر می تواند اهمیت زیادی داشته باشد. در نظر داشته باشید که سنگ های سیمین اصفهان به دلیل محبوبیت بالایی که دارند، به چند صورت تقلبی و اصل در بازار موجود می باشند. به همین دلیل نیز باید یاد بگیرید که چگونه می توانید سنگ ها و محصولات اصلی را از تقلبی شناسایی کنید و مورد استفاده قرار دهید.

این سنگ از نظر استحکام و مقاومت بسیار بالا است و در برابر عوامل جوی و فرسایش بسیار مقاوم است. سنگ قبر اصفهان همچنین بسیار زیبا و چشم نواز است و می تواند جلوه ای خاص و منحصر به فرد به قبر ببخشد. برای تشخیص سنگ قبر سیمین اصفهان اصل، می توانید به نکات زیر توجه کنید.

 • رنگ سنگ: سنگ قبر سیمین اصل دارای رنگ سیاه و تیره است و دارای رگه های سفید و خاکستری است.
 • بافت سنگ: این مدل سنگ اصل دارای بافتی صاف و یکدست است. در حالی که در سنگ های تقلبی بافت یکدستی را مشاهده نمی کنید.
 • وزن سنگ: وزن سنگ های اصلی بسیار سنگین است و به راحتی نمی توانید آن ها را بلند کنید.
 • قیمت سنگ: سنگ قبر سیمین اصل نسبت به سایر سنگ های قبر گران تر است. بنابراین با هر ارزان بودن قیمتی به دنبال خرید آن نروید زیرا هیچ ارزانی بی علت نیست.

معمولا با توجه به نکات و مواردی که بیان شد، می توانید در فروشگاه های سنگ فروشی و یا تراش سنگ حضور پیدا کنید و  سنگ های اصلی را از تقلبی تشخیص داده و سپس اقدام به خرید کنید.

نکات مهم در خرید سنگ قبر سیمین اصفهان

یک سری از نکات مهم وجود دارند که بهتر است در زمان خرید سنگ قبرها به این نکات و موارد توجه کنید. معمولا در نظر گرفتن این نکات سبب می شود تا نتایج بسیار بهتری را به دست آورید و در مدت زمان کوتاه تری، سنگ های باکیفیت تری را پیدا کرده و خریداری کنید. در اینجا برخی از نکات مهم در خرید سنگ قبر اصفهان آورده شده است تا شما نیز با این موارد بهتر و بیشتر آشنا شوید.

 • قیمت: سنگ قبر سیمین نسبت به سایر سنگ های قبر گران تر است. بنابراین، قبل از خرید، حتماً بودجه خود را در نظر بگیرید.
 • کیفیت: این محصولات باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد تا در برابر عوامل جوی و فرسایش مقاوم باشد. بنابراین بالا بودن کیفیت نیز مورد مهم بعدی است.
 • ظاهر: سنگ قبر سیمین اصفهان باید ظاهری زیبا و چشم نواز داشته باشد تا به قبر شما جلوه ای خاص و منحصر به فرد ببخشد.
 • اندازه: اندازه های مربوط به سنگ های قبر مورد و نکته مهم بعدی است که نباید آن را از دست بدهید.
 • وزن: سنگ قبر سیمین اصفهان باید سنگین باشد تا در برابر وزش باد و سایر عوامل جوی مقاوم باشد.
 • حمل و نقل: سنگ های سیمین باید به راحتی قابل حمل باشند تا بتوان آن را به محل قبر منتقل کرد.
 • نصب: نصب سنگ قبر مخورد نظر ما باید توسط یک متخصص انجام شود تا سنگ به درستی نصب شود و از سقوط آن جلوگیری شود.

اگر به دنبال سنگ قبری با کیفیت بالا، دوام بالا و ظاهری زیبا هستید، سنگ قبرهای اصفهان یک انتخاب عالی برای شما هستند. با توجه به نکات ذکر شده در بالا، می توانید سنگ قبری را انتخاب کنید که مناسب نیازها و بودجه شما باشد.

کلام پایانی

مواردی که مربوط به سنگ قبر سیمین اصفهان است را حتما مورد مطالعه قرار دهید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن این موارد و نکات را در هنگام خرید سنگ ها مورد توجه قرار دهید. این نکته را فراموش نکنید که سنگ قبرهای سیمین اصفهان علاوه بر تمامی ویژگی هایی که بیان شد، دارای موارد و نکاتی همچون مناسب بودن قیمت، وزن سنگین، زیبایی ظاهری و… نیز هستند. به همین خاطر هم حتما در نظر داشته باشید که اگر قصد شما از خرید این مدل از سنگ ها کاملا جدی است، بهتر است به سراغ سنگ فروشی های معتبری همچون بهشت مزار بروید که بهترین اجناس و سنگ ها را در اختیار شما قرار می دهند.

 

اکنون تماس بگیرید