بارگذاری

خرید سنگ قبر سیرجان

سنگ قبر سیرجان یکی از موارد بسیار مهمی است که اگر به دقت به آن توجه کنیم، متوجه می شویم که چرا مشتریان زیادی به دنبال خرید این نوع از سنگ قبرها هستند. در صورتی که نیاز به تهیه کردن سنگ قبر برای فردی که به تازگی فوت شده است دارید، حتما این مطلب را بخوانید تا دلایل محبوبیت سنگ های سیرجان را بهتر متوجه شوید.

ویژگی های سنگ قبر سیرجان

همان طور که می دانید سنگ های مختلفی امروزه در بازار وجود دارند که به عنوان سنگ قبر تراش داده شده و مورد استفاده قرار می گیرند. این موضوع سبب می شود تا بسیاری از افراد متوجه شوند که سنگ های قبر متنوع هستند و هر کدام از آن ها نیز دارای یک سری از مشخصات و یک سری از قیمت ها می باشند. به همین خاطر نیز بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که ویژگی های سنگ قبر سیرجان چیست و دلایل اهمیت این مدل از سنگ قبرها چه چیزی می باشد.

  • مقاومت بالا سنگ قبر سیرجان

اولین نکته در مورد سنگ قبر سیرجان مربوط به مقاومت بالایی است که سنگ های قبر سیرجان دارند. این مقاومت سبب می شود تا سنگ ها بتوانند طول عمر بالایی داشته باشند و با هر ضربه کوچکی نیز دچار شکستگی نشوند. معمولا مقاومت بالای سنگ ها اولیت و مولفه اصلی است که باید در نظر داشته باشید.

  • عدم فرسایش پذیری

مقاومت اولیه سنگ قبر سیرجان یک نکته و عدم فرسایش پذیری نکته مهم بعدی است که باید در نظر داشته باشید. به طور مثال اگر قرار است یک مدل از سنگ قبرها را استفاده کنید که مدت زمان طولانی باید در معرض مواردی همچون باد و باران قرار گیرد، عدم فرسایش پذیر بودن سنگ می تواند اهمیت پیدا کند. به همین خاطر نیز توصیه می کنیم که حتما اگر آرامستان مدنظر شما در فضای باز قرار دارد، از سنگ های سیرجان استفاده نمایید.

  • مورد پسند بودن مشتریان

سنگ قبر سیرجان چندین و چند دهه است که به عنوان سنگ قبر محبوب استفاده می شود و بسیاری از مردم در بسیاری از نقاط کشور آن را خریداری می کنند. به دلیل سابقه خوبی که این سنگ از خودش نشان داده است، افراد ترجیح می دهند تا این مدل از سنگ قبرها را خریداری کرده و دیگر به آزمون و خطای بقیه سنگ ها نپردازند. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که مورد پسند بودن مشتریان می تواند اهمیت زیادی داشته باشد زیرا رضایت مشتری در صورتی که جلب نشود، می تواند نتایج زیان باری را با خودش به همراه داشته باشد.

  • قابلیت حکاکی و خطاطی مناسب

مورد بعدی در خصوص قابلیت حکاکی و خطاطی مناسبی است که سنگ قبر سیرجان دارد. این مسئله سبب می شود تا به راحتی فردی که در حال انجام کار است بتواند بر روی سنگ قبر مورد نظر شما، نوشته ها و طرح هایی که نیاز دارید را حکاکی کند. این کار سبب می شود تا دیگر نیازی به آن نباشد که بخواهید راهکارهای اضافی برای خطاطی بر روی سنگ قبر را در پیش بگیرید.

  • ضخامت مناسب سنگ قبر سیرجان

ضخامتی که سنگ قبر سیرجان دارد، مناسب است. همین مسئله سبب می شود تا با وارد شدن فشار، یخ زدگی سنگ و یا هر گونه ضربه کوچک و بزرگی، سنگ دچار ترک خوردگی و شکستگی نشود. این نکته را در نظر داشته باشید که ضخامت سنگ ها باید مناسب باشند. در واقع نه بیش از حد استاندارد کوچک و نه بیش از حد استاندارد باید ضخیم باشند که دردسر ساز شوند.

  • رنگ بندی

سنگ قبر سیرجا صرفا به صورت تک رنگ سفید وجود دارد. این مسئله برای کسانی که سنگ های رنگی دوست دارند، کمی دردساز می شود. با این حال رنگ سفید این نوع از سنگ قبر کاملا مناسب بوده و کار حکاکی بر روی آن را ساده می کند. نکته بعدی اینکه اگر سنگ قبر سیرجان را به صورت رنگی مشاهده کردید بدانید که تقلبی است و سنگ اصلی نمی باشد.

  • کیفیت های متنوع

مورد بعدی در خصوص کیفیت های متنوع و مختلفی است که این مدل از سنگ ها دارند. کیفیت های سوپر، ممتاز و درجه سه، 3 نوع کیفیت سنگ قبر سیرجان هستند که در بازار وجود دارند و به همین خاطر نیز توصیه می شود تا حتما در زمان خرید از کیفیت و نوع سنگ مطمئن شوید. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که کیفیت های متنوع سنگ ها می توانند کارایی ها و طول عمرهای مختلفی نیز داشته باشند. به همین خاطر بهتر است این موضوع را نیز در نظر بگیرید.

کلام پایانی

در صورتی که نیاز به خرید سنگ قبر سیرجان دارید و نمی دانید که دقیقا کدام مدل از سنگ قبرها را انتخاب کنید و یا از چه فروشگاه سنگی، خرید خود را انجام دهید، می توانید به وبسایت ما سری بزنید و نمونه کارها را مشاهده کنید. سنگ بهشت مزار همواره تلاش کرده است تا بیشترین و بهترین محصولات را در اختیار شما قرار دهد. از این طریق هم رضایت مشتریان خودش را به شکل بهتری جذب کرده است و هم محصولات باکیفیتی را روانه بازار می کند که نشان دهنده برند و اعتبار خودش است. به همین دلیل نیز اعتماد کردن به این برند و خرید سنگ قبر سیرجان از آن می تواند بسیار مناسب باشد.  

اکنون تماس بگیرید